Kurz Schüsslerových tkáňových solí

Schüsslerovy tkáňové soli nejsou homeopatické léky, ale homeopaticky ředěné minerály, které jsou vlastní našemu tělu.

Německý lékař a homeopat Wilhelm H. Schüssler hledal způsob, jak terapeuticky zjednodušit a zpřehlednit stále se rozrůstající soubor homeopatických léků. Tento záměr ho dovedl až k biochemickému systému tkáňových solí, který známe dnes.

Organizace kurzu

Naše dvě setkání se konají v prostředí soukromého penzionu v Hodoníně. Kapacita kurzu je maximálně 15 účastníků (min. 10).

Jak kurz probíhá?

Kurz se koná zpravidla jednou za rok – na podzim (mimořádně i na jaře). Je rozdělen na dvě sobotní dopoledne s časovým odstupem 14 dní až měsíc.

Proč?
Abyste měli prostor a čas si probranou látku připomenout, zopakovat a připravit si případné dotazy na další setkání. 😊

Dalším důvodem, proč je kurz rozdělen na dvě části je, abyste získali dostatek času si probrané tkáňové soli vyzkoušet. V rámci kurzu si můžete zakoupit Schüsslerovy soli od slovenské společnosti Biomineral. Ochutnávat a povídat si budeme samozřejmě i o tkáňových solích jiných společností.

Nepřijdete ani o informace o barvách, číslech a znameních zvěrokruhu, ke kterým jsou jednotlivé soli přiřazeny.

V každé části kurzu probereme 6 solí. Neopomeneme ani tvářovou diagnostiku! 😊

Další běh kurzu je plánován na listopad – prosinec 2024

Co se v kurzu naučíte?

♥   získáte základní informace o 12 minerálních sloučeninách nazývaných Schüsslerovy tkáňové soli či biochemické soli.

♥   zjistíte, že tyto homeopaticky ředěné minerály jsou našemu tělu vlastní a jsou nesmírně důležité pro uzdravování a podporu zdraví lidského organismu v jakémkoliv věku.

♥   jak si s jejich pomocí poradit s nachlazením u dětí i dospělých, únavou, nespavostí, bolestí, s rekonvalescencí po nemoci, apod.

♥   jak vám pomohou posílit imunitu, udržet zdravé zuby, podpořit tělo při sportu i po něm, podpořit paměť, jak detoxikovat organismus a ještě mnohem více!

♥   projdeme i tvářovou diagnostiku a okrajově se zmíníme zajímavých aspektech solí jako jsou barvy a znamení zvěrokruhu.

Recenze

Obrovské množství užitečných informací předaných příjemnou formou v příjemném prostředí a v příjemné společnosti :). Skvělá možnost, jak poznat tkáňové soli a jejich široké využití. Vhodné pro začátečníky i mírně pokročilé. Určitě bych v budoucnu uvítala i nějaký navazující seminář. 

Moc děkuju paní lektorce Zuzaně Teplíkové i hostitelce akce Miladce Češkové.

Svatava Hýbnerová

5 odpovědí na “Kurz Schüsslerových tkáňových solí”

 1. Kurz byl velmi podnětný. Odnesla jsem si spoutu důležitých informací a řadou solí jsem hned zásobila širokou rodinu.
  Líbil se mi lektorčin přístup, atmosféra celého kurzu i prostředí.
  Určitě doporučuji.

 2. Kurz se mi velice líbil, odnesla jsem si praktické informace, které jsem ihned aplikovala v rodině. Určitě doporučuji a moc děkuji 🙏

 3. Paní Zuzana je dle mého názoru člověk na svém místě. To co dělá dělá srdcem a snaží se předat ostatním. Na kurz jsem šla z osobního zájmů, protože mě soli zajímaly a už před kurzem jsem používala tři základní pro sebe a děti. Chtěla jsem se dozvědět víc, abych dokázala správně využívat a aplikovat. Kurz tohle všechno splnil a co je pro mě přidaná hodnota, tak to, že paní Zuzana neodvykládá jen teorii, ale je vám k dispozici i po kurzu, když potřebujete poradit nebo zkonzultovat váš problém. Ochotně poradí.
  Moc děkuji za tuhle příležitost a zkušenost. Myslím si, že už se náš život bez Schüsslerových tkáňových solí neobejde :-). Určitě kdo se o tuhle oblast zajímá, tenhle kurz doporučuji pro získání teoretických a prakticky rad a zkušeností.

 4. Zuzka je velmi empatická a příjemná „terapeutka“ i lektorka. Několikrát jsem využila jejích homeopatických konzultací, vždy s velmi uspokojivým výsledkem. Díky Zuzce dceři zmizel atopický ekzém, který nás trápil víc jak rok a lékaři nám jen řekli, že z toho třeba vyroste a předepsali kortikoidy. Postupně jsem od Zuzky začala odebírat i tkáňové soli, se kterými jsem taky velmi spokojená. Možnost účastnit se kurzu o solích a naučit se je sama používat jsem velmi ocenila. Kurz byl opravdu výborný. Za velmi příznivou cenu jsem se dozvěděla spoustu zajímavých informací. Zuzka nám ochotně zodpověděla veškeré dotazy. Tkáňové soli díky kurzu už dokážu snadněji kombinovat a používat nejen pro svou potřebu, ale i pro své blízké. Kurz všem velmi doporučuju.

 5. Jsem moc ráda, že jsem kurz absolvovala. Paní Zuzka mě i mé rodině pomáhala už před kurzem v rámci homeopatie a Bachových esencí. Kurzem jsem se dozvěděla ty nejlepší informace o všech tkáňových solích a využívám je v běžném životě pro sebe i celou svou rodinu. Jsem moc vděčná, že ať řeším jakoukoliv problém, nemusím už utíkat do lékárny, ale můžu sobě i své rodině dát něco, co je tělu vlastní a přirozené. Zatím nám vždy pomohly 😇 Ještě jednou mockrát děkuji ♥️

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *